Mapa serveru

 Aktuality
 Informace o škole
  Výroční zpráva
  Historie školy
  Školská rada
   Zasedání školské rady
   Volby do školské rady
  Školní řád
  Zákony, vyhlášky
 Informace pro rodiče
  Co škola žákům nabízí
  Cíle školy
  Priority školy
  Školská rada
  Třídních schůzky
  Budoucí prvňáčci, zápis
  Plán zubního ošetření
  Výchovný poradce
  Prevence socálně patologických jevů
  Omlouvání žáků
  Zásady hodnocení průběhu a výsledků vzdělávání
  Způsob získávání podkladů pro hodnocení
  Dokumenty ke stažení
  Reforma ve školství
  Informace o školské reformě
  Změny ve vzdělávání
  Vyhodnocení dotazníků pro rodiče a pro žáky
  Seznamy žáků
 Školní rok 2016/17
  Pedagogický sbor
  Třídnictví
  Organizace školního roku
  Termíny třídních schůzek
  Sběr papíru
   Výsledky sběru 2015/2016
   Výsledky sběru 2014/2015
   Výsledky sběru 2013/2014
   Výsledky sběru 2012/2013
  Sběr použitého oleje
  Přehled zvonění
  Grantové projekty OPVK
   EU peníze školám
   Modernizace výuky
    Výukové materiály projektu
   Podpora ICT ve výuce
  Projekty Zlínský kraj
 Vzdělávací program
  ŠVP ZŠ Slušovice
 Dokumenty ke stažení
 Školská rada
 Klub rodičů
 Prevence SPJ
 Výchovné poradenství a volba povolání
 Školní speciální pedagog
 Prohlídka školy
  Učebny
   Učebny 1. stupně
   Učebny 2. stupně
   Odborné učebny ( Fy, Př, Ze, Ch)
   Učebny informatiky
   Učebna cizích jazyků
  Kabinety
  Sborovna
  Sportovní hala
  Knihovna
  Sportovní areál
  Jídelna školy
  Areál školy
  Školní družina
 Fotogalerie
  Fotografie tříd
   Fotogalerie tříd 2015/16
    Fotogalerie tříd 2015/16 - 1. stupeň
    Fotogalerie tříd 2015/16 - 2. stupeň
    Fotogalerie tříd 2015/16 - 9. ročník s učiteli
    Fotogalerie tříd 2015/16 - srdce
   Fotografie tříd 2014/15
    Fotografie tříd 2014/15 - 1. stupeň
    Fotografie tříd 2014/15 - 2. stupeň
    Fotografie tříd 2014/15 - 9. ročník s učiteli
    Fotografie tříd 2014/15 - celá škola
   Fotografie tříd 2013/14
    Fotografie tříd 2013/14 - 1. stupeň
    Fotografie tříd 2013/14 - 2. stupeň
    Fotografie 9. tříd s učiteli
   Fotografie tříd 2012/13
    Fotografie tříd 2012/13 - 1. stupeň
    Fotografie tříd 2012/13 - 2. stupeň
    Fotografie 9. tříd s učiteli
   Fotografie tříd 2011/12
    Fotografie tříd 2011/12 - 1. stupeň
    Fotografie tříd 2011/12 - 2. stupeň
    Fotografie 9. tříd s učiteli
   Fotografie tříd 2010/11
    Fotografie tříd 2010/11 - 1. stupeň
    Fotografie tříd 2010/11 - 2. stupeň
    Fotografie 9. tříd s učiteli
   Fotografie tříd 2009/10
    Fotografie tříd 2009/10 - 1. stupeň
    Fotografie tříd 2009/10 - 2. stupeň
    Fotografie 9. tříd + učitelé
   Fotografie tříd 2008/09
    Fotografie tříd 2008/09 - 1. stupeň
    Fotografie tříd 2008/09 - 2. stupeň
    Fotografie tříd 9.A,9.B,9.C + učitelé
   Fotografie tříd 2007/08
    Fotografie tříd 2007/08 - 1. stupeň
    Fotografie tříd 2007/08 - 2. stupeň
    Fotografie 2007/08 - 9.AC + učitelé
   Fotografie tříd 2006/07
    Fotografie tříd 2006/07 - 1. stupeň
    Fotografie tříd 2006/07 - 2. stupeň
    Fotografie tříd 2006/07 - 9.ABC+ učitelé
   Fotografie tříd 2005/06
    Fotografie tříd 2005-06 1. stupeň
    Fotografie tříd 2005-06 2. stupeň
    9.A,9.B.,9.C+ učitelé
   Fotografie tříd 2004/05
    Fografie tříd 2004-05 1. stupeň
    Fografie tříd 2004-05 2. stupeň
    9.A,9.B,9.C + učitelé
   Fotografie tříd 2003/04
    Fografie tříd 2003-04 1. stupeň
    Fografie tříd 2003-04 2. stupeň
    9.A,9.B,9.C + učitelé
    Zaměstnanci školy 2004
   Fotografie tříd 2002/03
    Fografie tříd 2002-03 1. stupeň
    Fografie tříd 2002-03 2. stupeň
    9.A,9.B + učitelé
   Fotografie tříd 2001/02
    Fotografie tříd 2000-01 1. stupeň
    Fotografie tříd 2000-01 2. stupeň
   Fotografie 9.tříd 1997 - 2001
    9. třídy + učitelé 1997
    9. třídy + učitelé 1998
    9. třídy + učitelé 1999
    9. třídy + učitelé, zaměstnaci 2000
    9. třídy + učitelé 2001
  Foto žáků
   Předávání pololetních vysvědčení (2016)
   Předávání pololetních vysvědčení (2014)
  Soutěže a olympiády
   Archimediáda
    Archimediáda 2016
    Archimediáda 2015
    Archimediáda 2014
    Archimediáda 2013
    Archimediáda 2012
    Archimediáda 2011
    Archimediáda 2010
    Archimediáda 2009
    Archimediáda 2008
   Basiclingua
    Basiclingua 2009/2010
   Dějepisná olympiáda
    Dějepisná olympiáda 2015
    Dějepisná olympiáda 2010
    Dějepisná olympiáda 2009
   Eurorebus
    Eurorebus 2013
    Eurorebus 2011 - Praha
    Eurorebus 2009 - Praha
   Matematický klokan
    Matematický klokan 2016
    Matematický klokan 2015
    Matematický klokan 2014
    Matematický klokan 2013
     Klokan 2013 - 1. stupeň
     Klokan 2013 - 2. stupeň
    Matematický klokan 2012
     Klokan 2012 - 1. stupeň
     Klokan 2012 - 2. stupeň
    Matematický klokan 2011
     Klokan 2011 - 1. stupeň
     Klokan 2011 - 2. stupeň
    Matematický klokan 2010
    Matematický klokan 2009
    Matematický klokan 2008
    Matematický klokan 2007
     Klokan 2007 - 1. stupeň
     Klokan 2007 - 2. stupeň
   Přírodovědný klokan
    Přírodovědný klokan (2015)
    Přírodovědný klokan (2014)
    Přírodovědný klokan (2012)
    Přírodovědný klokan (2011)
   Pupil of the year
    Pupil of the Year 2016
    Pupil of the year 2014
    Pupil of the year 2012
    Pupil of the year 2011
    Pupil of the year 2010
   Pythagoriáda
    Pythagoriáda 2015/2016
    Pythagoriáda 2014/2015
    Pythagoriáda 2013/2014
    Pythagoriáda 2012/2013
    Pythagoriáda 2011/2012
    Pythagoriáda 2010/2011
    Pythagoriáda 2009/2010
    Pythagoriáda 2006/2007
   Chemická olympiáda
    Chemická olympiáda 2012
   Zeměpisná olympiáda
    Zeměpisná olympiáda 2014
    Zeměpisná olympiáda 2012
    Zeměpisná olympiáda 2007
   Zlatý slavíček
    Pěvecká soutěž a hudební přehlídka (2015)
    2014
    2012
    2011
    2007
   Biologické soutěže
    Eko-olympiáda (2012)
    Poznej a chraň (2012)
   Dopravní výchova
    Dopravní soutěž 2014
    Dopravní soutěž 2013
  Sportovní akce
   Sportovní den prvňáčků a předškoláků (2016)
   Sportovně-turistický kurz (2016)
   Velikonoční turnaj - florbal, vybíjená (2016)
   Velikonoční laťka (2016)
   Velikonoční trunaj ve forbalu - dívky (2016)
   Velikonoční trunaj ve forbalu - chlapci (2016)
   Novoroční turnaj v kopané (2016)
   Orion Florbal Cup - okrskové kolo (2015)
   Florbalové utkání hvězd (2015)
   Velikonoční turnaj ve florbalu (2015)
   Velikonoční turnaj ve florbalu 4. a 5. tříd (2015)
   Velikonoční turnaj ve vybíjené (2015)
   Velikonoční laťka (2015)
   Výuka běžeckého lyžování (2015)
   Lyžařské závody - RS Trnava (2015)
   Florbalový turnaj Think Blue Cup (2014)
   Fotbalový Mc Donald´s Cup (2014)
   Velikonoční turnaj ve florbalu (2014)
   Velikonoční laťka (2014)
   Vánoční turnaj v minikopané (2013)
   Mikulášský turnaj ve florbalu (2013)
   Orion Florbal Cup - okrskové kolo (2013)
   Volejbal (2013)
   Sportovní dopoledne (2013)
   Fotbalový turnaj (2013)
   Velikonoční turnaj ve florbalu (2013)
   Velikonoční laťka (2013)
   Školní lyžařské závody Trnava (2013)
   Orion florbal cup - okrskové kolo (2012)
   Velikonoční laťka (2012)
   O pohár ministra školství (2012)
   Lyžařské závody Trnava (2012)
   Orion Florbal Cup - okrskové kolo 2011
   Krajská soutěž dětí a mládeže ve střelbě
   Trnavský vrch 2011
   Velikonoční turnaj ve florbalu - 2011
   Turnaj v badmintonu - 2011
   Velikonoční laťka - 2011
   Krajské kolo v minikopané - Morkovice 2009
   Mikulášský turnaj ve florbalu - 2008
   Velikonoční turnaj ve florbalu - 2008
   Velikonoční laťka - 2007
   Velikonoční turnaj ve florbalu - 2007
  Školní výlety
   Školní výlety 2015/2016
    6. A - Květná zahrada a zrcadlové bludiště v Kroměříži
    7.B - Držková
    8.A - Jeseníky
    9.B - ZOO Lešná
   Školní výlety 2014/2015
    1.AB - Napajedla, Chropyně, Kroměříž
    4.ABC - Kostelany
    6.B - Chata Příschlop
    9. A - Chalupa u Ševců, Bystřička
   Školní výlety 2013/2014
    1.A, 1.B - Napajedla, Chropyně, Kroměříž
    6.B - Brno
    7.A - Spaní ve škole
    7.B - Štramberk, Zbrašovské jeskyně, Helfštýn
    8. A - ZOO Lešná
   Školní výlety 2012/2013
    6.B, 8.A, 8.B - Ostrava
   Školní výlety 2011/2012
    3.A, 3.B - Tupesy, Buchlovice
    6.A, 7.A, 7.B - Brno
    8.A - Brno
    8.B, 9.A - Brno
    9.C - ZOO Lešná
   Školní výlety 2010/2011
    1.A + 1.B - Chropyně, Kroměříž
    2.A + 2.B - Rožnov pod Radhoštěm
    4.A - Rožnov pod Radhoštěm, Radhošť
    5.A - Praha
    7.B - ZOO Lešná
    7.B & 8.A - Ostrava
    8.C - Lednice
   Školní výlety 2009/2010
    1. ročník
    6. B - Olomouc
    7.A, 7.B, 7.C - Brno a Moravský kras
    9. B - Zlín
   Školní výlety 2008/2009
    1.A, 1.B - Napajedla, Chropyně, Kroměříž
    6.A, 6.B, 6.C - Olomouc
    8. B - Všemina
   Školní výlety 2007/2008
    Školní výlet 7. A - Olomouc
    Školní výlet 7. B - Rožnov pod Radhoštěm
    Školní výlet 9.C - Lešná
    Školní výlet 8.A
    Školní výlet 8. B a 8. C - Ostrava
   Školní výlety 2006/2007
    Školní výlet 6. B - Olomouc
    Školní výlet 7.A, 7.B a 7.C - Slovensko
    Školní výlet 8.C - Lednice
   Školní výlety 2005/2006
    Školní výlet 6. A a 7. A - Malá Fatra
    Školní výlet 6. B a 6. C
    Školní výlet 7. C
    Školní výlet 8. A
    Školní výlet 8. B
    Školní výlet 8. C
    Školní výlet 9. A - Praha
    Školní výlet 9. B - Malá Fatra
    Školní výlet 9. C - Soláň, Velké Karlovice
  Exkurze
   DEN ŘEMESEL v baťovském areálu 3. 10. 2014
   Exkurze do Střední průmyslové školy polytechnické, centra odborné přípravy Zlín - 24. 9. 2014
   Exkurze Osvětim (2014)
   Exkurze REC Group s. r. o., Modrá, Velehrad - 8. A, B (2014)
   Exkurze Napajedla, Modrá, Velehrad - 7. ročník (2014)
   Prezentační den řemesel ve SOŠ J. Sousedíka ve Vsetíně
   Exkurze Vídeň (2013)
   Dějepisná exkurze do Prahy (2012)
   Exkurze do planetária v Brně (2012)
   Exkurze Bílá hlína (2012)
   Exkurze Štramberk (2012)
   Exkurze Osvětim (2012)
   Exkurze Napajedla (2012)
   Exkurze Napajedla, Baťův kanál, Kunovice (2010)
  Foto z akcí školy
   Rozlučka deváťáků (2016)
   Ekologická přednáška (2016)
   Hudební a recitační přehlídka na 1. stupni (2016)
   Školička (2016)
   Austrálie - přednáška (2016)
   Zápis do 1. tříd (2016)
   Mikuláš (2015)
   Rozsvěcení vánočního stromu (2015)
   Mnichov s výukou a výletem do Alp
   Halloween (2015)
   Moštování 4.A (2015)
   Adaptační pobyt (2015)
   Párty za školou (2015)
   Slavnostní zahájení školního roku 2015/16
   Rozlučka deváťáků (2015)
   Pasování na čtenáře (2015)
   Anglie a Paříž (2015)
   Návštěva žáků ZŠ Všemina (2015)
   Školička (2015)
   Zápis do 1. tříd (2015)
   Rozsvěcení vánočního stromu (2014)
   Halloween (2014)
   Šárka Kašpárková - beseda (2014)
   Cyklista, chodec (2014)
   (Ne)adaptační kurz (2014)
   Párty za školou (2014)
   Rozlučka devátého ročníku (2014)
   Divadelní představení "O Nebojsovi" (2014)
   Pasování na čtenáře (2014)
   Koncert cimbálové muziky Réva (2014)
   Školička - 1. setkání (2014)
   Masopustní průvod a karneval (2014)
   Zápis do 1. tříd (2014)
   Koncert ZUŠ (2013)
   Mikuláš (2013)
   Rozsvěcení vánočního stromu (2013)
   Půjdem spolu do Betléma (2013)
   Škola zdravé pětky (2013)
   Halloween (2013)
   Já nic, já muzikant (2013)
   Párty za školou (2013)
   Spaní ve škole aneb rozloučení s 1. stupněm (2013)
   Retro soutěže (2013)
   Tapíří den v ZOO Lešná (2013)
   Zeměpisné besedy (2013)
   Pasování na čtenáře (2013)
   Školička - 2. setkání (2013)
   Recitační a hudební dny na I. stupni (2013)
   Školička - 1. setkání (2013)
   Den Země (2013)
   Cizinci a my (2013)
   Na kole dětem (2013)
   Košík plný rozumu (2013)
   Člověk jako jedinec - beseda (2013)
   Zápis do 1. tříd (2013)
   Andělská škola (2012)
   Rozsvěcení vánočního stromu (2012)
   Mikuláš (2012)
   Cizinci a my (2012)
   Halloween (2012)
   Společné setkání škol - Vzduchoplavec Kráčmera (2012)
   Seiferos (2012)
   Volejbal (2012)
   Beseda s hokejistkou (2012)
   Kampaň jihovýchodní Asie v ZOO Lešná (2012)
   Pasování na čtenáře (2012)
   Den Země (2012)
   Recitační soutěž (2012)
   Velikonoce v zemích EU (2012)
   Hravá strava s pětkou (2012)
   Školička (2012)
   Hasík (2012)
   Zápis do 1. tříd (2012)
   Andělská škola (2011)
   Vánoční show (2011)
   Beseda "V boji proti HIV/AIDS" (2011)
   Mikuláš (2011)
   Rozsvěcení vánočního stromu (2011)
   Halloween (2011)
   Zahájení školního roku
    2014/2015
    2013/2014
    2012/2013
    2011/2012
   Hudba školám - koncert (2011)
   Testování žáků 9. ročníku (2011)
   Velikonoční jarmark (2011)
    Velikonoční jarmark 2011
    Velikonoční jarmark 2008
   Mikuláš (2010)
   Ukázka autokrosového speciálu (2009)
   Sportovně-kreativní den (29. 6. 2009)
   Hasík - návštěva hasičů v naší škole (2009)
   Beseda o zdravé výživě v 1.A (2009)
   Vyučování trochu jinak aneb klima dobré třídy (2009)
   Velikonoce v 1. třídách (2009)
   Strašidelná škola (2008)
   Zájezd Velká Británie (2008)
   Recitační soutěž (2008)
   Mikuláš (2007)
   Koncert Motýl a Erika (2007)
   Recitační soutěž (2007)
   Plavecký výcvik 3.A (2007)
   Zápis do 1. tříd (2007)
   Zlatý slavíček (2007)
   Prvňáčci (2006)
   Pobočka ZUŠ slaví 25 let (2006)
   Fandíme českým reprezentantům (2006)
   Koncert POINT X (2006)
  Projekty
   Slušovické EURO (2016)
   Klapka pro Filmtalent (2016)
   Den Země - Eco Fashion Show (2016)
   Gotická kultura - 7. ročník (2016)
   Vánoční projekt - etiketa (2015)
   S čerty nejsou žerty - 3.B (2015)
   Jablíčkový týden (2015)
   Den prevence (2015)
   Den Země (2015)
    Projektové vyučování 1.A, 1.B
    Projektové vyučování 2. stupně
   Jižní Amerika (2014)
   V čertí škole (2014)
   2. světová válka - 9.B (2014)
   Jablíčkové dny v 1. ročníku (2014)
   Miniprojekt Česká republika (2014)
   Afrika (2014)
   Filmový festival po našem (2014)
   Divoký západ (2014)
   Matematická gramotnost - Nejrychlejší počtáři (2014)
   Předvánoční hrátky (2013)
   Na dvoře císaře Rudolfa II. (2013)
   Andělská škola v 1. třídách (2013)
   Demonstrace proti nezdravému jídlu (2013)
   Den s Machem a Šebestovou (2013)
   Bramborový den (2013)
   Retroprojekt (2013)
   Miniprojekt 9.A (2013)
   Čarodějný den ve čtvrtých třídách (2013)
   Den s Josefem Ladou (2012)
   Zvířata v zimě - 5.B (2012)
   Vánoce ve světě (2012)
   Proč říci drogám ne! (2012)
   Žij zdravě (2012)
   Letní olympijské hry (2012)
   Den dětí s policií a IZS (2012)
   Projekt "Pravěk" ve 4.B
   Projekt "Život v době mamutů" (2011)
    Projekt "Život v době mamutů" - 1. den
    Projekt "Život v době mamutů" - 2. den
    Projekt "Život v době mamutů" - 3. den
   Projekt "Starověké Řecko" (2010)
   TI, KDO ŘÍKAJÍ, ŽE DROGA NEUŠKODÍ, "LŽOU"
   Projekt: "Hudba kolem nás" 17. 12. 2009
   Projekt - 9. ročník: "Morava" (2009)
   Projekt: "Evropská unie" (2009)
   Andělská škola v 1. třídách
   Vánoční projekty 4.-5. tříd 2008
   Projekt - 6. ročník: "Afrika"
   Projekt - 8. ročník: "Nerostné suroviny a průmysl ve světě"
   Vánoční projekt na 1. stupni (2006)
   Projekt: "Valašské království"
   Projekt : "Naše mistrovství světa"
   Projekt "Jsme tým"
   Strašidelná škola ve druhých třídách
   Projekt: "ZŠ Slušovice hledá talent" (2010)
   Projekt - 9. ročník: "Hospodářství světa" (2010)
   Projekt "Kniha - přítel pro radost, zábavu i poučení" (2011)
   Z pohádky do pohádky (2011)
  Škola v přírodě
   Škola v přírodě 2007 2.-3. ročník
   Škola v přírodě 2007 4.-5. ročník
   Škola v přírodě 2008 4. - 5. ročník
  Lyžařský výcvik
   Lyžařský výcvik 2016
   Lyžařský výcvik 2015
    Lyžařský výcvik 4. a 5. tříd (2015)
   Lyžařský výcvik 2014
   Lyžařský výcvik 2013
   Lyžařský výcvik 2012
   Lyžařský výcvik 2011
   Lyžařský výcvik 2010
   Lyžařský výcvik 2009
   Lyžařský výcvik 2008
    Lyžování
    Nejlepší ve slalomu
    Večerní zábava
    Relaxační plavání
    Stolování
    Soutěže v kulečníku a stolním tenisu
    Vycházka
    Účastníci
   Lyžařský výcvik 2007
   Lyžařský výcvik 2006
   Lyžařský výcvik 2005
  Výtvarná výchova
   Výtvarné práce 1. stupně
    Akční malba 4.A (2015)
    Výroba adventních věnců
   Výtvarné práce 2. stupně
    Školní rok 2008 - 09
     Crazy brýle 9.A
     Nápady pro starý papír - 6. a 7. ročník
     Klobouky 9.B
    Školní rok 2006 - 07
    Školní rok 2005 - 06
    Práce z projektu "Kniha" (2011)
   Výstavy
    Výstava keramických a výtvarných prací žáků
    Výstava prací kermického a výtvarného kroužku
   Výzdoba školy
   Výtvarné zájmové kroužky
    Keramický kroužek - 3. ročník
    Kroužek aranžování
    Keramický kroužek - loutky
  Rekonstrukce školy
   Rekonstrukce školy
   Areál školy po rekonstrukci
   Slavnostní ukončení rekonstrukce
  Střelecký kroužek
   Školní rok 2005/2006
  Školní družina
  Foto učeben
 Školní družina
  Školní vzdělávací program ŠD
  Provoz ŠD, poplatky
  Oddělení, vychovatelky
  Kontakt
  Prohlídka
  Akce ŠD
   Sportovní odpoledne (2016)
   Zahradní slavnost (2016)
   Maskot Kubík (2016)
   Malování na sklo (2016)
   Masopustní průvod a karneval (2016)
   Charita - Vánoce 2015
   Kouzelník (2015)
   Drakiáda (2015)
   Beseda s Policií ČR Vizovice (2015)
   Zahradní slavnost (2015)
   Sportovní odpoledne (2015)
   Beseda s majitelkou asistenčního psa (2015)
   Masopustní průvod a karneval (2015)
   Sněhuláci (2015)
   Beseda s Policií ČR Vizovice (2014)
   Drakiáda (2014)
   Sportovní odpoledne (2014)
   Zahradní slavnost - benefiční akce (2014)
   Beseda o canisterapii (2014)
   Masopustní průvod a karneval (2014)
   Papírové postavičky (2014)
   Beseda s policistkou (2013)
   Drakiáda (2013)
   Sportovní odpoledne (2013)
   Masopustní průvod a karneval (2013)
   Policie ČR - beseda (2013)
   Drakiáda (2012)
   Chobotnice z 1. patra (2012)
   Masopustní průvod a karneval (2012)
   Drakiáda (2011)
   Policie ČR - beseda (2011)
   Sportovní odpoledne (2011)
   Záchranáři (2011)
   Masopustní průvod (2011)
   Karneval (2011)
   Velikonoce (2010)
   Masopustní průvod (2010)
   Říjen - tentokrát s duchy (2009)
   Děti školní družiny vítaly jaro (2009)
   Naši mazlíčci (2009)
   Beseda s myslivcem (2008)
   Máme nové kamarády (2008)
   Čarodějný den (2008)
   Rozjasněná družina (2008)
   Abraka (2007)
   Masopustní průvod (2007)
   Sportovní den (2006)
   Čarodějný den (2006)
 Jídelna
  Informace o jídelně
  Jídelníček
  Objednání obědů on-line
  Ceny obědů
  Placení obědů
 Soutěže, olympiády
  Soutěže a olympiády
   Archimediáda
    Archimediáda 2011
   Biologická olympiáda
    Biologická olympiáda 2010/2011
    Biologická olympiáda 2012/2013
   Eko olympiáda
   Dějepisná olympiáda
    Dějepisná olympiáda 2015/2016
    Dějepisná olympiáda 2012/2013
    Dějepisná olympiáda 2010/2011
    Dějepisná olympiáda 2009/2010
    Dějepisná olympiáda 2006/2007
    Dějepisná olympiáda 2005/2006
   Eurorebus
   Chemická olympiáda
    Chemická olympiáda 2011/2012
   Matematický klokan
    Co je to Matematický klokan?
    Matematický klokan 2003
    Matematický klokan 2004
    Matematický klokan 2005
    Matematický klokan 2006
    Matematický klokan 2007
    Matematický klokan 2008
    Matematický klokan 2009
    Matematický klokan 2010
   Matematická olympiáda
    Matematická olympiáda 2015 - 2016
    Matematická olympiáda 2011 - 2012
    Matematická olympiáda 2009 - 2010
    Matematická olympiáda 2008 - 2009
    Matematická olympiáda 2006 - 2007
    Matematická olympiáda 2005 - 2006
     Organizace matematické olympiády 2005 - 2006
   Pupil of the year
    Pupil of the year 2015
    Pupil of the year 2014
    Pupil of the year 2013
    Pupil of the year 2012
    Pupil of the year 2011
    Pupil of the year 2010
    Pupil of the year 2009
    Pupil of the year 2008
    Pupil of the year 2007
    Pupil of the year 2006
    Jiné soutěže v angličtině
   Pythagoriáda
    Pythagoriáda 2016
    Pythagoriáda 2013
    Pythagoriáda 2011
    Pythagoriáda 2010
    Pythagoriáda 2009
    Pythagoriáda 2008
    Pythagoriáda 2007
   Zeměpisná olympiáda
   Přírodovědný klokan
    Přírodovědný klokan 2015
    Přírodovědný klokan 2013
    Přírodovědný klokan 2011
   Dopravní soutěž
 Sport ve škole
  Florbalová liga
   Florbalová liga 2014/15
   Florbalová liga 2013/14
   Florbalová liga 2012/13
   Florbalová liga 2011/12
   Florbalová liga 2010/11
   Florbalová liga 2009/10
   Florbalová liga 2008/09
   Florbalová liga 2007/08
   Florbalová liga 2006/07
   Florbalová liga 2005/06
  Florbalové turnaje
   Orion florbal cup (2012)
  Kopaná
   Novoroční turnaj v kopané (2016)
   Vánoční turnaj v minikopané (2013)
   Velikonoční turnaj (2013)
  Sportovní střelba
   2012/2013
  Atletika
  Lyžování
   Lyžařský výcvikový kurz 2016
   Lyžařské závody - Trnava 2015
   Lyžařské závody - Trnava 2014
   Lyžařské závody - Trnava 2013
   Lyžařský výcvikový kurz 2013
   Lyžařské závody - Trnava 2012
   Lyžařský výcvikový kurz 2012
  Sazka olympijský víceboj
 Projekty
  Klapka pro Filmtalent 2016
  Mistři sudoku, osmisměrky a puzzlí 2016
  Vánoční projekt "Etiketa" (2015)
  Halloween (2015)
  Miniprojekt Česká republika (2014)
  Nejrychlejší počtáři (2014)
   Evaluace - I. KATEGORIE - žáci čtvrtého a pátého ročníku
   Evaluace - II. KATEGORIE - žáci šestého a sedmého ročníku
   Evaluace - III. KATEGORIE - žáci osmého a devátého ročníku
   Výsledky a zadání příkladů jednotlivých kol
  Hlasy okolo nás (2011)
   Hlasy okolo nás: Ptáci 1
   Hlasy okolo nás: Ptáci 2
   Hlasy okolo nás: Ptáci 3
   Videa - hlasy ptáků
  Vzduchoplavec Kráčmera (2009-2010)
  Jsme tým (2009)
  Krajina za školou (2006)
  Vánoční projekt na 1. stupni (prosinec 2006)
  Valašské království (listopad 2006)
   1. projektový den - "poznávání" místního kraje (jednodenní exkurze po Valašsku
   2. projektový den - vyučování na téma Valašsko, jeho tradice, kultura
   3. projektový den - zručnost a tradice ( ruční práce žáků na výrobcích z Valašska)
   Prezentace výrobků na výstavách a nástěnkách ve škole
  Naše mistrovství světa (červen 2006)
   1. projektový den (vyučování)
   2. projektový den (turnaj)
   Výstava prací
    Anglie
    Austrálie
    Brazílie
    Francie
    Itálie
    Japonsko
    Německo
    USA
   Fotografie z akce
   Reportáž rádia "Poprask"
   Interview a rozhlasové relace rádia "Poprask"
 Kontakty, adresa
  Vedení školy
  Školní družina
  Jídelna
  Kde nás najdete?
 Odkazy
 Děkujeme sponzorům
 Mapa serveru